:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C bezchmurnie

Odpadli, ale pokazali klasę – wielkie brawa dla Nikoli i Bartka

sukcesy, Odpadli pokazali klasę wielkie brawa Nikoli Bartka - zdjęcie, fotografia

Do dalszego polsatowskiego show tanecznego nie awansowali, ale zaprezentowali się rewelacyjnie. Wielkie brawa dla Nikoli Bilińskiej i Bartka Hassa.

World of Dance to międzynarodowy program telewizyjny typu Talent Show,  nowy program taneczny telewizji Polsat.  Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 100 tysięcy dolarów i tytuł najlepszego tancerza na świecie. Prezentacje podczas przesłuchań ocenia jury w składzie: Rafał Roofi Kamiński, który stworzył niepowtarzalny styl mistrzowskiej grupy Fair Play Crew, Edyta Herbuś finalistaka tanecznej Eurowizji oraz Michał Malitowski mistrz stylu latino. Do rywalizacji w konkursie stają profesjonaliści i najlepsi tancerze z Polski i ze świata.
My również mamy swoich reprezentantów i nie tak dawno (21 września) mogliśmy podziwiać taneczne show naszych tancerzy Nikoli Bilińskiej i Bartka Hassa, które zostało ocenione przez jury na 86,3 pkt. i tym samym nasza para zakwalifikowała się do następnego etapu konkursu, jakim są pojedynki.
Nikola i Bartek swój pojedynek rozegrali w piątek, 19 października, stając do tanecznej bitwy z duetem: Sara Silva i Mateusz Stawowy. Obie pary zatańczyły jiva.
Nasza para zaprezentowała swojego jiva rewelacyjnie.
- Wasz jive był po prostu kwintesencją dobrej zabawy, na najwyższym poziome, a poza tym patrzy się na was tak przyjemnie, że nie można oderwać oczu, no nie można - oceniała ich występ przewodnicząca jury Edyta Herbuś.
Michał Malitowski dodał, że depczą po piętach swoim starszym kolegom, bardzo poważnie, a Rafał Kamiński, że poruszają się jak dorośli ludzie ale z fajną dziecięcą energią.
Jury oceniło występy duetów przyznając odpowiednio punkty: duet Nikola Bilińska i Bartek Hass otrzymał 88,3 pkt., a ich konkurenci duet Sara Silva i Mateusz Stawowy - 90,3 pkt.  Do kolejnego etapu, półfinałów Natalia i Bartek nie zakwalifikowali się, ale Bartek obiecał: „Pojawimy się w kolejnej edycji i rozgromimy wszystkich”.

Katarzyna Kołodziejczyk

Odpadli, ale pokazali klasę – wielkie brawa dla Nikoli i Bartka komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się