:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C zamglenie

Oglądaj Nikolę i Bartka w piątek w Polsacie!

sukcesy, Oglądaj Nikolę Bartka piątek Polsacie! - zdjęcie, fotografia

Informowaliśmy już, że nasza para taneczna: Nikola Bilińska i Bartek Hass, zakwalifikowała się do kolejnego etapu programu „World of Dance”, emitowanego na antenie Polsatu. W piątek, 19 października Nikola i Bartek stoczą pojedynek z parą Mateusz Stawowy i Sara Silva.

„World of Dance” to międzynarodowy program telewizyjny typu Talent Show - na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 100 tysięcy dolarów i tytuł najlepszego tancerza. Prezentacje ocenia jury w składzie: Rafał Roofi Kamiński, który stworzył niepowtarzalny styl mistrzowskiej grupy Fair Play Crew, Edyta Herbuś - finalistka tanecznej Eurowizji oraz Michał Malitowski - mistrz stylu latino.

Wśród uczestników jest nasza para taneczna: Nikola Bilińska i Bartek Hass (para reprezentuje klub Dance Team Wrocław i trenuje w płońskim MCK pod kierunkiem Vladimira Sharapova). Jury występy naszych tancerzy oceniło wysoko (86,3 pkt. ), co zakwalifikowało ich do udziału w kolejnym etapie programu.

W piątek, 19 września (godzina 20) w Polsacie będzie można obejrzeć kolejny występ Nikoli i Bartka – stoczą pojedynek z parą: Mateusz Stawowy i Sara Silva. (ko)

foto: zbiory prywatne

Oglądaj Nikolę i Bartka w piątek w Polsacie! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się