:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Pal-Bud najlepszy w płońskiej halówce

piłka nożna, najlepszy płońskiej halówce - zdjęcie, fotografia

Pal-Bud nie zaprzepaścił wielkiej szansy i wygrał tegoroczną edycję płońskiej ligi halowej piłki nożnej.
Ostatnia - szósta - seria gier płońskiej ligi halowej piłki nożnej odbyła się w minioną niedzielę (18 marca) i przyniosła duże emocje.
Przed ostatnimi spotkaniami w komfortowej sytuacji był Pal-Bud, który miał w niedzielę do rozegrania trzy spotkania i jedna wygrana zapewniała mu tytuł bez względu na wyniki rywali. I ostatecznie, choć dwa spotkania lider przegrał, to pokonanie Instalbudu dało mu zasłużony w tym sezonie tytuł.
Ostatnia seria gier to przede wszystkim znakomity finisz drużyny GUKS Orzeł Siedlin, która w pełni wykorzystała fakt, iż miała do rozegrania trzy spotkania. Wygrana z Pal-Budem i Old-Boy Raciąż dała Orłowi dużą szansę na walkę o tytuł wicemistrzowski. Rywalem w ostatnim pojedynku był Romex. Siedlinianie wygrali 5:2 i to oni cieszyli się z drugiego miejsca na koniec rozgrywek. Romex ostatecznie stanął na trzecim stopniu podium, bowiem swoją szansę, ulegając BHP-Fire, zmarnował Liberpol Oldboj Płońsk, ostatecznie lądując na czwartym miejscu.
I właśnie BHP-Fire zasługuje też na wyróżnienie za ostatnią serię gier. Trzy wygrane, w tym z Liberpolem i Pal-Budem, to dowód na udaną niedzielę w wykonaniu tej drużyny, która ostatecznie zakończyła rozgrywki na piątym miejscu.
Szósty Lod Mors, siódmy Old-Boy Raciąż, ósmy Instalbud, a na dziewiątym miejscu Smakosze.
Królem strzelców ligi został Jakub Palmowski (Romex), który zdobył 25 goli, a najlepszym bramkarzem wybrano Piotra Morawskiego (Pal-Bud). (r)

Na zdjęciu przedstawiciele zwycięskiej drużyny Pal-Bud. W górnym rzędzie, od lewej: Piotr Cieśliński, Paweł Czosnowski, Andrzej Smutek, Mateusz Wiśniewski, Łukasz Fabczak. W dolnym rzędzie, od lewej: Michał Spych, Kamil Rzepliński, Piotr Raczkowski, Piotr Morawski. W drużynie mistrzowskiej grali też nieobecni na zdjęciu: Krzysztof Cieślak, Piotr Cieślak, Łukasz Ferski, Bartosz Kaczor, Michał Pierścieniak, Arkadiusz Zawadzki, Jacek Zawadzki

foto: zbiory prywatne

Wyniki VI kolejki (18.03.): * GUKS Orzeł Siedlin - Pal-Bud 4:2 * BHP Fire - Liberpol Oldboj Płońsk 4:0 * Smakosze - Lod Mors 1:9 * BHP Fire - Pal-Bud 3:2 * Smakosze - Liberpol Oldboj Płońsk 2:6 * GUKS Orzeł Siedlin - Old-Boy Raciąż 2:1 * Lod Mors - BHP Fire 3:6 * Instalbud - Pal-Bud 2:3 * Old-Boy Raciąż - Romex 2:3 * Lod Mors - Instalbud 3:0 * Romex - GUKS Orzeł Siedlin 2:5 * Instalbud - Old-Boy Raciąż 0:4.

Pal-Bud najlepszy w płońskiej halówce komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się