:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe, przelotne opady deszczu

Pamięci Andrzeja Bujakowskiego

W czwartek, 7 czerwca, odbył się piłkarski memoriał im. Andrzeja Bujakowskiego.

Memoriał rozpoczęła prezentacja multimedialna w Miejskim Centrum Kultury, podczas której nauczyciele SP 2 Płońsk przybliżyli młodzieży postać swojego kolegi śp. Andrzeja Bujakowskiego (wcześniej szkolna delegacja na grobie nauczyciela zapaliła znicze). Nie zabrakło słów uznania od kolegów, koleżanek oraz uczniów, którym Andrzej Bujakowski przekazywał swoje doświadczenie oraz wartości.

Czwartkowy memoriał odbył się już po raz piąty i jest kontynuacją pielęgnowania pamięci o nauczycielu wychowania fizycznego, trenerze, pasjonacie sportu i wielkim społeczniku, jakim był Andrzej Bujakowski. Dla wielu był również przykładem, jak można pogodzić koleżeństwo, wysoką jakość pracy, aktywność na rzecz innych, a przy tym być sobą, jak to czynił śp. Andrzej Bujakowski.

Następnie, już na stadionie, przy defiladzie uczestników i pokazach tanecznych dokonano uroczystego otwarcia memoriału, po czym jego uczestnicy rozpoczęli rywalizację w turnieju piłkarskim.

Ostatecznie najlepsi okazali się młodzi piłkarze z SP 2 Płońsk, a na podium uplasowały się też reprezentacje SP Nowe Miasto i SP Sochocin.

Kolejne miejsca zajęli: 4. SP 3 Płońsk, 5. SP 2 II Płońsk, 6. SP 4 Płońsk, 7. SP Kołoząb.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary, najlepsi medale, a nagrodzono też najlepszych indywidualnie. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kacper Karwowski (SP 2), królem strzelców - Maciej Jastrzębski (Nowe Miasto), a najlepszym bramkarzem - Szymon Kamaszewski (Sochocin). (r)

foto: Marta Olechowicz, Katarzyna Kołodziejczyk

Pamięci Andrzeja Bujakowskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się