:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C bezchmurnie

Pasowanie krasnoludków w Jońcu

W poniedziałek, 5 listopada, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Jońcu spotkali się najmłodsi przedstawiciele społeczności szkolnej (3, 4, 5 i 6-latki), uroczyście pasowani na przedszkolaka.

Wszystko rozpoczęło się od małego egzaminu krasnoludków, przyszłych przedszkolaków, którzy musieli się przedstawić, zaśpiewać piosenkę i powiedzieć wierszyk. Egzamin okazał się zwykłą formalnością, przedszkolaki zdały go śpiewająco. Potem nastąpiła uroczysta chwila złożenia przysięgi i pasowania na przedszkolaka, którego dokonała  dyrektor szkoły Bożena Jaworska. Ślubowanie złożyło 14 krasnoludków z grupy 3 i 4-latków (opiekun Renata Gołębiewska) oraz 4 krasnoludków z grupy 5 i 6-latków (opiekun Małgorzata Wiśniewska),  którzy otrzymali na pamiątkę dyplomy,  małe upominki od dyrekcji szkoły i rady gminy Joniec.

Największą niespodzianką dla najmłodszych było przedstawienie „W bajkowym świecie Jana Brzechwy” przygotowane przez uczniów klasy V pod kierunkiem Agnieszki Lechman. A w związku z obchodzonym 5 listopada „Dniem postaci bajkowych” po przedstawieniu rozpoczęła się wspólna taneczna zabawa przedszkolaków w strojach bajkowych postaci połączona ze słodkim poczęstunkiem.

tekst i foto: Katarzyna Kołodziejczyk

Pasowanie krasnoludków w Jońcu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się