:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C bezchmurnie

Patriotycznie i dla Mirka!

Kiedy: 2018-11-11 , godzina: 12:45 | Gdzie: Płońsk

charytatywnie, Patriotycznie Mirka! - zdjęcie, fotografia

Płońscy Patrioci zapraszają na Bieg Niepodległości, który odbędzie się w Płońsku 11 listopada w godz. 12.45-15.30. Podczas imprezy będą zbierane pieniądze na leczenie płońszczanina Mirosława Zielenieckiego.

Impreza ma na celu upamiętnienie na sportowo 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Bieg nie będzie miał charakteru rywalizacji - wszyscy, którzy się zgłoszą, pobiegną wspólnie na dystansie 7 km.  

Będzie nie tylko patriotycznie, ale również charytatywnie, bowiem podczas imprezy  odbędzie się zbiórka pieniędzy dla chorującego na stwardnienie zanikowe boczne płońszczanina, nauczyciela w-f i trenera, Mirosława Zielenieckiego.  

Jak informują organizatorzy, gościem specjalnym płońskiego Biegu Niepodległości będzie Tomasz Walerowicz – dwukrotny zwycięzca charytatywnego biegu „Wings for life world run" i czwarty zawodnik mistrzostw świata w biegu na 100 km.

Zapisy na bieg prowadzone są tylko elektronicznie ma stronie internetowej elektronicznezapisy.pl  (link: https://elektronicznezapisy.pl/event/3063/strona.html)

foto: archiwum

Patriotycznie i dla Mirka! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się