:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Piątek i sobota na drogach

wypadki, Piątek sobota drogach - zdjęcie, fotografia

Ranna 21-latka

W sobotę, 14 kwietnia przed godziną 13  na ul. Żołnierzy Wyklętych w Płońsku doszło do zderzenia aut (na zdjęciu).

- Policjanci przybyli na miejsce zdarzenia ustalili, że jadący ul. Żołnierzy Wyklętych w kierunku ul. Grunwaldzkiej volkswagenem UP, 43-letni mieszkaniec Warszawy wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu fordowi fokusowi - poinformował Grzegorz Osiński z KPP w Płońsku. - Kierującym fokusem był 21-letni mieszkaniec gminy Płońsk. W wyniku zderzenia tych pojazdów, volkswagen odbił się od fokusa i uderzył w jadące z tyłu bmw, którym kierował 31-letni mieszkaniec Płońska - mieszkańca Płońska.

Grzegorz Osiński dodaje, że w wyniku zdarzenia obrażeń doznała pasażerka volkswagena 21-letnia mieszkanka Warszawy, która została przewieziona do szpitala. Kobieta opuściła szpital na własne żądanie. (ko); foto: zbiory policji

 

Kierował 96-latek

W piątek, 13 kwietnia na drodze krajowej nr 62 w Zarębinie (gm. Czerwińsk) doszło do kolizji z udziałem dwóch osobowych aut.  Jednym z nich kierował 96-latek.

Policja podaje, że obydwaj kierowcy w ten sam sposób relacjonowali przebieg zdarzenia.

- Kierujący oplem astrą, 96-letni mieszkaniec pow. płońskiego jadąc od miejscowości Czerwińsk w kierunku Chociszewa zjechał na prawe pobocze drogi, a następnie wykonał manewr zawracania, nie udzielając pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi - nadjeżdżającej z przeciwka hondzie civic - informuje Grzegorz Osiński z KPP w Płońsku. - Kierującym hondą był 22 - letni mieszkaniec gminy Bodzanów. Kierujący oplem potwierdził taki przebieg zdarzenia, jednak nie poczuwał się do winy. Wobec 96-latka zostanie skierowany wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Płońsku. Sędziwemu kierowcy zatrzymano także prawo jazdy. (ko)

foto: zbiory policji

Piątek i sobota na drogach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się