:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C umiarkowane opady deszczu

Piłkarska niedziela dla Mirka

Kiedy: 2018-10-14 , godzina: 12:00 | Gdzie: stadion Płońsk

charytatywnie, Piłkarska niedziela Mirka - zdjęcie, fotografia

W niedzielę, 14 października o godzinie 12 na miejskim stadionie w Płońsku odbędzie się charytatywny piknik piłkarski. Pieniądze, zebrane podczas pikniku zostaną przekazane na leczenie Mirosława Zielenieckiego.

Podczas niedzielnego pikniku rozegrane zostaną 3 pokazowe mecze piłkarskie - zaprezentują się zawodniczki płońskiej Dziewczęcej Akademii Futbolu, zawodnicy PAF Płońsk oraz Football School Płońsk.

Organizatorzy zaplanowali również atrakcje dla najmłodszych. Pieniądze, zebrane podczas niedzielnego pikniku, zostaną przekazane na rzecz fundacji AVALON, która ma opiekować się Mirkiem.

Jak już informowaliśmy, płońszczanin Mirosław Zieleniecki – nauczyciel w-f, założyciel i były trener Dziewczęcej Akademii Futbolu, potrzebuje pomocy - choruje na stwardnienie zanikowe boczne. Nadzieją dla niego jest kuracja komórkami macierzystymi, niestety nierefundowana i droga. (ko)

foto: archiwum – trener Mirosław Zieleniecki i jego podopieczne z DAF Płońsk


Piłkarska niedziela dla Mirka komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się