:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C bezchmurnie

Pobiegli po zdrowie w Kraszewie Gaczułtach

W niedzielę, 3 czerwca, w Kraszewie Gaczułtach (gm. Raciąż) odbył się II Bieg po zdrowie.

Pogoda wyjątkowo dopisała, a kilkudziesięciu uczestników wzięło udział w czterech konkurencjach: dwóch biegach towarzyszących - dziecięcym na dystansie 300 metrów oraz na 3 kilometry, marszu nordic walking na odcinku 6 km oraz biegu głównym na dystansie 10 kilometrów.

Każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy medal i na wszystkich czekał poczęstunek: makaron z truskawkami, pieczone kiełbaski, sałatka, wata cukrowa oraz ciasta. Odbyło się również rozdanie nagród oraz upominków dla dzieci, które wykonały prace plastyczne o dowolnej tematyce. Nad całym wydarzeniem bacznie czuwała sołtys Bożena Karwowska, która była pomysłodawcą biegów.

Bieg główny, na dystansie 10 kilometrów, wygrał Tomasz Mikulski (Łazy UKS Filipides Teresin) przed Patrykiem Kwasiborskim (Nowe Rościszewo) i Danielem Karwowskim (KB im. P. Sękowskiego w Płońsku). Najlepszą wśród kobiet była Aneta Turalska (Sierpc „Biegaj z Dymkiem"), a na podium stanęły też Aneta Szafrańska (TKKF Promyk Ciechanów) i Liwia Słupecka (Kroczewo - klub bokserski Huragan").

W biegu na dystansie 3 km, wśród kobiet wygrała Dorota Godzińska (Susk Nowy) przed Martą Michalak (KB im. P. Sękowskiego w Płońsku) i Julią Orlińską (Legionowo). Wśród mężczyzn najlepszy był Adam Ząbczyński (Sochaczew), a na podium stanęli też Krystian Górski (Agnieszkowo) i Daniel Nosarzewski (Sochaczew).

W konkurencji nordic walking pierwsze miejsce zajął Marcin Radomski (Biegam w Sfetsze) przed Tomaszem Kościelnym (Warszawa) i Krzysztofem Matyszczakiem (Kenko Warszawa). Wśród kobiet na najwyższym stopniu podium stanęła Monika Malicka (NW Człapski Płońsk), druga była Ewa Tomczak (Ciechanów), a trzecia Elżbieta Obrębska (NW Człapski Płońsk)

Najlepszą kobietą z gminy Raciąż na dystansie 3 km była Alicja Błaszczak (Kraszewo Gaczułty), a mężczyzną:  Dawid Rybacki (Kraszewo Gaczułty). W biegu głównym najlepszym mężczyzną z gminy okazał się Hubert Kalkowski (Kraszewo Gaczułty).

Organizatorami imprezy byli: Gmina Raciąż, Ochotnicza Straż Pożarna w Kraszewie Gaczułtach, Koło Gospodyń Wiejskich w Kraszewie Gaczułtach oraz sołtys Bożena Karwowska. Współorganizatorem: Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego z Płońska.

tekst i foto: Marta Olechowicz

 

II KRASZEWSKI BIEG PO ZDROWIE WYNIKI 03.06.2018 10KM    
LP NAZWISKO IMIĘ K/M MIEJSCOWOŚĆ KLUB NR CZAS
1 MIKULSKI TOMASZ M1 Łazy UKS Filipides Teresin  4 00:36:30
2 KWASIBORSKI PATRYK M2 Nowe Rościszewo    22 00:38:23
3 KARWOWSKI DANIEL M3 Płońsk KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 26 00:39:41
4 ORLIŃSKI TOMASZ M4 Legionowo BHP ORLINSCY  10 00:39:50
5 KŁOSZEWSKI  MARCIN M5 Baboszewo KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 46 00:40:23
6 RUZIK RAFAŁ M6 Warszawa Tripower.pl 5 00:42:51
7 BANY ROBERT M7 Sokołówek KB Promyk Ciechanów 35 00:42:54
8 KOPCIŃSKI KRZYSZTOF M8 Raciąż   11 00:43:06
9 TURALSKA ANETA K1 Sierpc Biegaj z Dymkiem 47 00:43:53
10 ŚWIERCZ ANDRZEJ M9 Płońsk KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 68 00:44:35
11 OSOWIECKI MARIUSZ M10 Stupsk Maz. BBL Mława 44 00:44:48
12 KARPIŃSKI  RADOSŁAW  M11 Kondrajec Pański  KB TKKF PROMYK CIECHANÓW  37 00:45:24
13 SZAFRAŃSKA ANETA K2 Ciechanów KB TKKF PROMYK CIECHANÓW  36 00:45:30
14 ANOWSKI ADRIAN M12 Naruszewo   30 00:45:40
15 SŁUPECKA  LIWIA K3 Kroczewo Klub bokserski Huragan  42 00:47:08
16 MARIAŃSKA KATARZYNA  K4 Naruszewo   28 00:47:46
17 CHŁOPIK JANUSZ M13 Raciąż   2 00:48:00
18 KAZKOWSKI HUBERT M14 Kraszewo-Czubaki   13 00:48:53
19 BONIEWSKI LECH M15 Glinojeck   43 00:49:27
20 KACZMARSKI PATRYK M16 Płońsk   25 00:49:46
21 NĄĆ TOMASZ M17 Działdowo Rozbiegane Działdowo 23 00:49:57
22 SZYMAŃSKI ARTUR M18 Górki, gm. Gąbin Active Runners Płock 8 00:50:25
23 DZIARNOWSKI WŁODEK M19 Płock biegamPłock team 6 00:50:29
24 SZYMAŃSKI SZYMON  M20 Płońsk   15 00:50:29
25 GRACZYK BOGDAN M21 Raciąż   3 00:51:07
26 WARCHOŁ ARTUR M22 Kuchary Król. KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 41 00:51:11
27 CZEREMAŃSKI  RAFAŁ  M23 Płońsk  KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 40 00:52:21
28 MARCINIAK MARCIN M24 Sierakowo   45 00:52:51
29 SUWALD ANDRZEJ M25 Warszawa JacekBiega Running Team 27 00:53:06
30 DENKIEWICZ JACEK  M26 Zawidz   12 00:54:06
31 GRZELAK STANISŁAW M27 Płock ACTIVE RUNNERS PŁOCK 7 00:55:10
32 ZAWADZKI STANISŁAW M28 Ciechanów mazovia proactiv 9 00:55:58
33 GORZĄCH ZBIGNIEW  M29 Ciechanów   21 00:56:46
34 STAŃCZUK MIROSŁAWA K5 Warszawa   1 00:56:57
35 PYSZNIEWSKI PIOTR M30 Glinojeck ''PFEIFER & LANGEN POLSKA'' GLINOJECK 33 00:57:09
36 WYPYSIŃSKI RAFAŁ M31 Warszawa Gąbin Biega 16 00:57:28
37 SZEJKO WAWRZYNIEC M32 Ciechanów KB TKKF PROMYK CIECHANÓW  20 00:58:22
38 SZCZYGIEŁ SŁAWOMIR M33 Płońsk KB IM. P. SĘKOWSKIEGO 14 00:59:00
39 MARCINIAK RADOSŁAW M34 Płock   32 01:00:09
40 JĘDRZEJEWSKI ŁUKASZ  M35 Goślice Klub Honorowych Dawców Krwi Legion 48 01:00:59
41 POKROPIŃSKA WERONIKA K6 Gostynin   38 01:01:18
42 BINIEWICZ MONIKA K7 Gostynin   39 01:02:10
43 KOŚCIELSKI MARIUSZ  M36 Chruszczewo Mazovia Proactiv  19 01:04:57
44 NĄĆ MARZANNA K8 Działdowo Rozbiegane Działdowo 24 01:06:24
45 WYPYSIŃSKA ANNA K9 Warszawa Gąbin Biega 17 01:07:15
46 KOŚCIELSKA AGNIESZKA K10 Chruszcewo   18 01:07:16
47 ZAKRZEWSKA JOANNA K11 Naruszewo   29 01:07:33
48 PYSZNIEWSKA BOŻENA K12 Glinojeck   34 01:09:38
49 MARCINIAK KRZYSZTOF M37 Płock   31 01:10:47

Pobiegli po zdrowie w Kraszewie Gaczułtach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się