:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C zamglenie

Podatkowe decyzje w Jońcu

Artykuły, Podatkowe decyzje Jońcu - zdjęcie, fotografia

Bez większych zmian
W poniedziałek, 27 listopada radni gminy Joniec zdecydowali o przyszłorocznych stawkach podatkowych. Podatki w gminie Joniec nie ulegną większym zmianom.

Kwintal bez zmian

Cena kwintala żyta, konieczna do naliczania podatku rolnego, nadal będzie wynosić 40 zł.

W przypadku podatku od nieruchomości zmienią się nieznacznie niektóre stawki a jeśli chodzi o podatek od środków transportowych, to pozostaną bez zmian.

Co się zmieni?

Radni uchwalili następujące stawki: grunty związane z prowadzeniem działalności gospodarczej - 0,70 zł za 1 mkw. (bez zmian); pod wodami - 4,63 zł za 1 ha (było 4,53 zł); grunty pozostałe - 0,23 zł za 1 mkw. (bez zmian); grunty niezabudowane objęte obszarem rewitalizacji - 3,04 za 1 mkw. (było 2,98 zł); budynki mieszkalne - 0,77 zł za 1 mkw. (było 0,75 zł); budynki związane z prowadzeniem działalności gospodarczej - 13 zł za 1 mkw. (bez zmian); budynki zajęte na prowadzenie działalności w zakresie obrotu kwalifikowanym materiałem siewnym - 10,80 zł za 1 mkw. (było 10.59 zł); budynki związane z udzielaniem świadczeń zdrowotnych - 4,60 zł za 1 mkw. (było 4,50 zł); budynki pozostałe, w tym letniskowe - 7,62 zł za 1 mkw. (bez zmian); budynki gospodarcze - 3 zł za 1 mkw. (bez zmian).

Katarzyna Olszewska

foto: Katarzyna Olszewska

Podatkowe decyzje w Jońcu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się