:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C mgła

Policyjny siłacz z rekordem życiowym - wycisnął 190 kg

sukcesy, Policyjny siłacz rekordem życiowym wycisnął - zdjęcie, fotografia

Sierżant Krzysztof Grzemiński, który na co dzień pracuje w płońskiej drogówce ma na swoim koncie kolejny sukces sportowy. Podczas Pucharu Polski Służb Mundurowych poprawił swój rekord życiowy i wycisnął 190 kg. Jest jednym z najsilniejszych policjantów w kraju.

- W rozegranych w sobotę w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie Pucharze Polski Służb Mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc, sierż. Krzysztof Grzemiński rywalizował z zawodnikami z całego kraju, reprezentantami różnych służb – relacjonuje rzecznik prasowy płońskiej komendy Kinga Drężek-Zmysłowska. - Mundurowi rywalizowali w 7 kategoriach wagowych. W kategorii do 100 kg przedstawiciel płońskiej komendy, ale również garnizonu mazowieckiego, zajął czwarte miejsce. Wycisnął sztangę ważąca 190 kg, poprawiając w ten sposób swój życiowy rekord. W ubiegłym roku zajął 10 miejsce. To kolejny sukces policyjnego mistrza. W kwietniu w czasie mistrzostw Europy w trójboju siłowym, które odbyły się w Siedlcach nasz kolega zdobył cztery złote medale i jeden brązowy. Dążąc wytrwale do poprawy siły i wytrzymałości sierż. Krzysztof Grzemiński wciąż wyznacza sobie nowe cele. Swoją przygodę z ciężarami rozpoczął w 2000 roku od wyciskania 30 kg, a już niebawem prawdopodobnie przekroczy 200 kg. Czego mu serdecznie życzymy i gratulujemy!

foto: OSiR Dzierżoniów

Policyjny siłacz z rekordem życiowym - wycisnął 190 kg komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się