:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Potrącona na pasach

wypadki, Potrącona pasach - zdjęcie, fotografia

W sobotę, 7 kwietnia rano na skrzyżowaniu ul. Targowej z Żołnierzy Wyklętych w Płońsku doszło do potrącenia pieszej - 83-letniej płońszczanki.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca osobowym volkswagenem 47-latka z gm. Naruszewo, jadąc ul. Targową i skręcając w lewo w ul. Żołnierzy Wyklętych potrąciła przechodzącą po pasach kobietę – informuje rzecznik prasowy płońskiej policji, Kinga Drężek-Zmysłowska. - 83-letnia piesza, karetką pogotowia, została przewieziona do szpitala. Jak ustalono, doznała złamania nogi. Kierującej volkswagenem, w związku ze spowodowaniem zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali prawo jazdy. W KPP w Płońsku prowadzone jest postępowanie w tej sprawie.

Płońscy policjanci apelują do wszystkich kierowców o zwrócenie większej uwagi na poruszających się po naszych drogach niechronionych uczestników ruchu drogowego, jakimi są piesi i rowerzyści. (ko)

foto: archiwum

Potrącona na pasach komentarze opinie

  • gość 2018-04-09 14:16:42

    Bardzo proszę o kontakt rodzinę potrąconej Pani. Chciałabym przekazać informacje Państwu. Mój kontakt: [email protected]

Dodajesz jako: Zaloguj się