:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Potrójnie złoty Patryk

St. sierż. Patryk Błocki – policjant z Komisariatu Policji w Raciążu zdobył aż 3 złote medale na mistrzostwach świata w konkursie 29-th World Amateur & 15-th Pro Championship. Zawody te odbyły się na Litwie.

Mistrzostwa świata, które odbyły się w miniony weekend w Kownie na Litwie zorganizowane były przez działające od 1968 roku i zrzeszające 132 kraje organizacje: Światową Federację Fitness i Światową Federację Kulturystyczną.

Możliwość udziału w mistrzostwach Patryk Błocki wywalczył na początku października, podczas International Polish Cup Bodybuilding i Fitness w federacji WBBF WFF Polska, które odbyły się w Skarszewach, o czym już informowaliśmy.

Podczas mistrzostw świata w Kownie Patryk zwyciężył w aż trzech kategoriach: Fitness Model Men do 180 cm, Men Physique do 180 cm i Muscle Men Physique do 180 cm.  Zdobył więc trzy złote medale, konkurując  z najlepszymi zawodnikami z wielu innych krajów.

Kadra Polski WBBF WFF Polska licząca 15 zawodników w czasie MŚ zdobyła 9 złotych medali, 8 srebrnych i 1 brązowy. (ko)

foto: zbiory prywatne

Potrójnie złoty Patryk komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się