:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C rozproszone chmury

Powitają lato z Haliną Frąckowiak

Kiedy: 2018-06-16 , godzina: 12:00 | Gdzie: Baboszewo

zaproszenia, Powitają Haliną Frąckowiak - zdjęcie, fotografia

Tegoroczne „Powitanie lata” w Baboszewie odbędzie się w sobotę, 16 czerwca. Wystąpi m.in. Halina Frąckowiak i będzie można wygrać nagrodę pieniężną w konkursie „Twoja twarz brzmi znajomo”.

O godzinie 12 ruszy bezpłatna strefa aktywnych dzieci – gry i zabawy ruchowe w miasteczku dla dzieci. Odbędzie się również (na boisku orlik) II Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Podczas festynu wystąpią przedszkolaki oraz uczniowie szkół z terenu gminy. Na godzinę 20 zaplanowano koncert Haliny Frąckowiak, potem wystąpi zespół WOOW oraz Jorrgus.

Zaplanowano również konkurs „Twoja twarz brzmi znajomo” , w którym za trzy pierwsze miejsca przewidziano nagrody pieniężne (600 zł za pierwsze miejsce). Zgłoszenia uczestników do konkursu są przyjmowane do 8 czerwca w Urzędzie Gminy Baboszewie (godz. 7.30 – 15.30) oraz w Hali Sportowej w Baboszewie (godz. 16-21). (ko)

foto: archiwum

Powitają lato z Haliną Frąckowiak komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się