:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C lekkie zachmurzenie

Pożegnanie z Kubusiem Puchatkiem

W piątek, 15 czerwca, w Przedszkolu nr 2 im. Przyjaciół Kubusia Puchatka w Płońsku odbyło się oficjalne zakończenie roku przedszkolaków z grupy „Mądre sówki”.

21 sześciolatków właśnie w piątek zakończyło naukę w przedszkolu, a od września czeka już na nich szkoła. Dzieci zaprezentowały swoje talenty taneczne, wokalne oraz recytatorskie, które nawiązywały do wspomnień z przedszkola, tego co czeka je w szkole oraz do naszej ojczyzny.

Grażyna Pietrzak - dyrektor wydziału polityki społecznej w płońskim ratuszu, w imieniu burmistrza, życzyła wszystkim przedszkolakom udanych wakacji, a dyrektorka placówki Elżbieta Gołębiewska wygłosiła przemówienie w którym podsumowała całą uroczystość.

Oprócz dyplomów oraz upominków dla dzieci, opiekunki grupy Ewa Bilińska, Grażyna Żakowska oraz dyrektor przedszkola wręczyły dyplomy rodzicom, którzy czynnie brali udział w życiu przedszkola, a trójka klasowa dziękowała nauczycielom za trud oraz zaangażowanie w opiekę nad ich dziećmi. Były ciepłe słowa, kwiaty oraz odśpiewane uroczyście „Sto lat”. Oczywiście nie zabrakło łez wzruszenia, a po części oficjalnej na dzieci czekał poczęstunek m.in. kolorowe galaretki, lody oraz tort.

tekst i foto: Marta Olechowicz

Pożegnanie z Kubusiem Puchatkiem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się