:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

Premier Morawiecki w Płońsku

wybory - wiadomości, Premier Morawiecki Płońsku - zdjęcie, fotografia

W poniedziałek, 24 września w Płońsku gościł premier Mateusz Morawiecki. Podczas swojego wystąpienia apelował o wsparcie w najbliższych wyborach samorządowych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości.

Poniedziałkowe spotkanie z premierem prowadził kandydujący z PiS do sejmiku województwa mazowieckiego, Artur Czapliński.

Przed wystąpieniem premiera Mateusza Morawieckiego w sali konferencyjnej Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, głos zabrał kandydat PiS na burmistrza Płońska, Marcin Kośmider. Przedstawił swój program wyborczy, o którym już informowaliśmy po konwencji wyborczej PiS.

Premier Mateusz Morawiecki mówił, że w Płońsku, jak w pigułce, widać problemy innych polskich miast.

- Potrzebujemy sprawnych, uczciwych, efektywnych gospodarzy, takich jak pan Marcin – powiedział o kandydacie PiS na burmistrza Płońska.  

Premier dodawał, że program wyborczy, który przedstawił Marcin Kośmider, można rozliczyć i zapowiedział, że zrobi to za rok, jeśli kandydat PiS zostanie wybrany burmistrzem.

- Przyjadę i go rozliczymy – powiedział.

Premier zapewniał o swoim wsparciu dla Płońska. Argumentował, że potrzebne są nowe miejsca pracy i można je stworzyć w Płońsku dzięki terenom Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, które można zmienić na inwestycyjne – może to być kilkadziesiąt do 200 hektarów, by płońszczanie nie musieli stać w korkach w Łomiankach, dojeżdżając do pracy.

Premier mówił, że obecny burmistrz rządzi miastem od wielu lat.

- Czas to zmienić. Czas dać szansę nowym, prężnym, bardzo przedsiębiorczym samorządowcom. Samorządowcom, którzy znają się na tej pracy. Bo tego potrzebuje Płońsk i wiele innych miast – mówił premier Morawiecki, apelując do mieszkańców o poparcie kandydatów PiS w najbliższych wyborach samorządowych.

tekst i foto: Katarzyna Olszewska


Premier Morawiecki w Płońsku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się