:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

Przegrały po pięciosetówce

siatkówka, Przegrały pięciosetówce - zdjęcie, fotografia

Po inauguracyjnym zwycięstwie, tym razem – po zaciętym boju – siatkarki UKS Rutki Płońsk uległy UKS PLAS Warszawa 2:3.

We wtorek, 25 września, siatkarki UKS Rutki Płońsk rozegrały drugi mecz nowego sezonu mazowieckiej drugiej lidze juniorek. Tym razem do Płońska przyjechał UKS PLAS Warszawa, i po zaciętym pojedynku warszawianki wygrały 3:2.

- Wygrał zespół, który tego dnia był lepiej dysponowany – relacjonuje trener Igor Piotrowski. - Słabo zagraliśmy w ataku, bardzo dużo piłek było wybronionych przez przeciwniczki, które zabójczo kontrowały. Mimo to dziewczyny dały z siebie wszystko. Warszawianki wygrały z nami po wyrównanym pojedynku, nam zabrakło w kluczowych momentach szczęścia. Dziękuję dziewczynom, za walkę.

UKS Rutki Płońsk – UKS PLAS Warszawa 2:3 (25:20, 13:25, 21:25, 26:24, 10:15)

Rutki: Julia Breza, Karolina Pełka, Weronika Szymańska, Ilona Grzelińska, Joanna Czerniakowska, Anita Kanigowska, Katarzyna Niedziółka, Gabriela Obojska, Wioleta Jeznach, Paulina Kujawa, Agata Bartołowicz, Maria Wiśniewska, Agata Smolińska, trener Igor Piotrowski.

foto: zbiory klubu

Przegrały po pięciosetówce komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się