:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C bezchmurnie

Raciąski rajd rowerowy po raz drugi

Kiedy: 2018-07-21 , godzina: 08:00 | Gdzie: Raciąż

zaproszenia, Raciąski rowerowy drugi - zdjęcie, fotografia

"Podróż i biesiada" - pod takim hasłem odbędzie się 21 lipca tegoroczny II Raciąski Rajd  Rowerowy.  Tego samego dnia w Raciążu odbędzie się biesiada cygańska. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 lipca.

Rozpoczęcie rajdu nastąpi o godzinie 8 przed ratuszem w Raciążu. W pierwszym etapie uczestnicy przejadą do Wierzbicy Pańskiej w gm. Dzierzążnia, gdzie odwiedzą nadal działający, wybudowany w 1939 roku młyn wodny, zlokalizowany przy rozlewisku rzeki Płonki. W drugim etapie uczestnicy odwiedzą parafię  św. Achacjusza w Skołatowie, gdzie znajduje się kościół z 1927. Po tym etapie dla wszystkich uczestników rajdu  przewidziano ciepły posiłek. Ostatnim przystankiem na trasie będzie dwór w Mystkowie. Po powrocie do Raciąża na placu przed Miejskim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji obędzie się biesiada cygańska, podczas której uczestnicy rajdu otrzymają pamiątkowe medale.

Przewodnikiem na trasie II Raciąskiego Rajdu Rowerowego będzie archeolog, Marek Gierlach.

W imprezie może uczestniczyć każda chętna osoba pełnoletnia lub niepełnoletnia pod opieką rodzica  lub opiekuna, która do 18 lipca dokona zgłoszenia, wpłaty wpisowego  (15 zł od osoby dorosłej) oraz wypełni oświadczenie. Opłaty wpisowe przyjmowane są w kasie Urzędu Miejskiego w Raciążu (w godzinach 8 –14.30) lub przez wpłatę na konto urzędu numer 31 8233 0004 0000 1544 2016 0009.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin rajdu są dostępne w zakładce II Raciąski Rajd Rowerowy na stronie Urzędu Miejskiego w Raciążu -  www.miastoraciaz.pl lub  w sekretariacie urzędu. (ko)

foto: archiwum

Raciąski rajd rowerowy po raz drugi komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na plonszczak.pl