:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Radiowy puchar wywalczył Tynkpol

piłka nożna, Radiowy puchar wywalczył Tynkpol - zdjęcie, fotografia

To już był finał piłkarskiego cyklu „Radio Płońsk HM Trans CUP 2018”. Rozstrzygnięcie nastąpiło w minioną niedzielę, 11 marca, w Baboszewie.

Przypomnijmy, że cały cykl składał się z pięciu turniejów, a przed Baboszewem grano w Płońsku, Nowym Mieście, Sochocinie i Czerwińsku.
Finałowa seria gier w Baboszewie dostarczyła wielu emocji.
- W pierwszym meczu Remoncik Gościmin zagrał z Auto-hol Kondrajec - relacjonuje dyrektor turnieju Krystian Jobski z Radia Płońsk. - Zwycięstwo tych drugich dało im trzecie miejsce w całym cyklu. Kolejne spotkanie nie miało takiej wagi bowiem grały drużyny z końcówki tabeli. Zjednoczeni Bulkowo 2:1 wygrali z Mazovią Błomino. Mecz The Naturat - Art-Dan trochę zawiódł, a to z powodu dużego osłabienia tych pierwszych. Ostatecznie wysoko 14:2 wygrał Art Dan. W ostatnim meczu Tynkpol grał z RB i był to decydujący pojedynek. By zdobyć puchar Tynkpol potrzebował remisu, RB musiał wygrać i wówczas aż cztery drużyny miałyby na koniec rozgrywek identyczną ilość punktów. Tworzenie małej tabeli nie było jednak potrzebne. Tynkpol, po golach Mateusza Rutkowskiego, Marcina Kornatowskiego, Mateusza Wiśniewskiego i ponownie Kornatowskiego, zwyciężył 4:0 i wygrał pierwszą edycję naszego turnieju.
Drugie miejsce zajął Art-Dan, a na trzecim stopniu podium stanął Auto-hol Kondrajec
Królem strzelców został Dawid Czajkowski (Auto-hol), który tak jak Michał Ernest (RB) zdobył 13 bramek, ale jego drużyna była wyżej w tabeli.
Michał Ernest został wybrany najlepszym zawodnikiem rozgrywek, najlepszym bramkarzem został zaś Sławomir Klimkowski (Tynkpol). Nagrodę fair play otrzymała drużyna The Naturat.
- Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w naszym turnieju, a także tym, którzy pomogli w organizacji - mówi Krystian Jobski. - Szczególnie samorządom i halom sportowym w Płońsku, Nowym Mieście, Sochocinie, Czerwińsku i Baboszewie. (r); foto: zbiory Radia Płońsk (Szymon Kirczuk)

Radiowy puchar wywalczył Tynkpol komentarze opinie

  • gość 2018-03-14 13:31:19

    Fajny turniej. ciekawe co drużyna sobie za to kupi?

Dodajesz jako: Zaloguj się