:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C pochmurno z przejaśnieniami

Reckitt Benckiser wygrywa w turnieju Vitasport Cup

piłka nożna, Reckitt Benckiser wygrywa turnieju Vitasport - zdjęcie, fotografia

W niedzielę, 13 maja, odbył się finał drugiej edycji piłkarskiego turnieju Vitasport Cup Płońsk organizowanego przez Krystiana Jobskiego z Radia Płońsk.

Po wcześniejszych dwóch turniejach eliminacyjnych, jedenaście najlepszych drużyn zagrało w finale, który w minioną niedzielę rozegrano w Baboszewie.

Najlepsi okazali się piłkarze Reckitt Benckiser, którzy nie przegrali żadnego meczu podczas całej edycji. Kapitan zwycięskiego zespołu odebrał nagrodę - voucher o wartości 1,5 tys. zł do wykorzystania w sieci sklepów Vitasport. Drugie miejsce (i vocher o wartości 700 zł) wywalczył Auto-hol Kondrajec, a trzecie (vocher o wartości 500 zł) płoński Tynkpol.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Damian Matusiak ze zwycięskiego zespołu, a pozostałe dwie pozostałe nagrody trafły w ręce piłkarzy Auto-holu: najlepszym bramkarzem został Dawid Pielach, a najlepszym strzelcem - Sebastian Czajkowski. Najstarszym zawodnikiem całej edycji był 47-letni Andrzej Sadowski, występujący w barwach czwartego w turnieju Orła Siedlin. (r)

foto: zbiory organizatora

Reckitt Benckiser wygrywa w turnieju Vitasport Cup komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się