:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C bezchmurnie

Robert Ziółkowski oświadcza

polityka, Robert Ziółkowski oświadcza - zdjęcie, fotografia

No i zaczęło się – są już pierwsze reperkusje związane z wczorajszymi zarzutami, które padły na konferencji prasowej w płońskiej siedzibie Prawa i Sprawiedliwości. O sprawie pisaliśmy we wczorajszych relacjach. Poniżej prezentujemy oświadczenie Roberta Ziółkowskiego, który precyzował tak mocne zarzuty na wczorajszej konferencji.

„Wobec absolutnie bezpardonowego ataku wobec mnie oraz UG Załuski jak i Wójta Romualda Woźniaka w kontekście mojej PRYWATNEJ DZIAŁALNOŚCI SPOŁECZNEJ I POLITYCZNEJ OŚWIADCZAM, iż moja praca i życie prywatne to dwie absolutnie odrębne kwestie. Bardzo proszę aby nie łączono mojej pracy zawodowej z moją działalnością społeczną i polityczną, do której mam absolutnie prawo.

Czym innym jest moja praca na rzecz gminy Załuski wykonywana jako pracownik urzędu, a czym innym moja działalność polityczna prowadzona poza godzinami pracy i na własny rachunek.

Wszelkie zarzuty, jakobym był sterowany lub motywowany do działań politycznych przez Wójta Gminy Załuski są absurdalne, niedorzeczne, a w kontekście faktów nie do obrony. Z Panem Wójtem łączy mnie praca na rzecz gminy. Mamy różne poglądy polityczne i jesteśmy członkami różnych partii politycznych. W olbrzymiej mierze nasze poglądy oraz forma i formuła pełnienia działalności publicznej jest skrajnie odmienna. Jednak właśnie to jest kwintesencją pracy w samorządzie, gdzie liczy się dobro mieszkańców, a podziały polityczne nie mają absolutnie żadnego znaczenia. To jak postrzegamy np. politykę krajową czy członkami jakiego ugrupowania jesteśmy jest tu bez znaczenia.

Oświadczam również, iż nie zamierzam zrezygnować ze swoich poglądów i pracy społecznej mimo niebywałych nacisków i ryzyka utraty pracy.

Proszę ponadto media, aby cytując moje wypowiedzi, które nie są związane z moją pracą i artykułowane poza godzinami pracy, zaprzestały przedstawiania mnie jako pracownika UG Załuski.”

No cóż, sprawa dotyczy Urzędu Miejskiego w Płońsku, nagłośnił ją Robert Ziółkowski, a rykoszetem jako pierwszy oberwał urząd w Załuskach. Nie zbadane są meandry naszej lokalnej polityki…

Jednocześnie informujemy, że przychylimy się do prośby Roberta Ziółkowskiego, by nie przedstawiać go jako pracownika UG Załuski przy sprawach nie związanych z jego pracą w urzędzie.

Artur Kołodziejczyk

Robert Ziółkowski oświadcza komentarze opinie

  • Janek Wiśniewski - niezalogowany 2018-05-24 13:38:06

    Kiedy konkrety panie Z. ??

  • gość 2018-06-23 20:21:05

    Urzędnik,jest osobą publiczną.Podejmując się funkcji publicznej,powinien liczyć się z tym,że jego wypowiedzi,zachowania,będą obserwowane,tudzież komentowane oraz krytykowane.Nie może sobie gadać byle czego,robić,co mu się podoba.Przez społeczeństwo,będzie kojarzony z frakcją rządzącą.Dorosły człowiek.myślący,powinien zdawać sobie z tego sprawę-podejmując się takiej roli.Zresztą ,człowiek,to człowiek-nie występuje w trzech osobach.Jka trzeba być dwulicowym,czy nawet wielo...żeby w pracy być jedną osobą ,w domu inną,a w wolnym czasie jeszcze inną.A gdzie podstawy,stałość poglądów?Porażka....

Dodajesz jako: Zaloguj się