:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C rozproszone chmury

Rodzinna piłka po raz piętnasty

Piętnasty piłkarski turniej rodzinny odbył się w niedzielę, 24 czerwca, w Baboszewie.

Kilkunastoletnia tradycja piłkarskiego turnieju rodzinnego w Baboszewie trwa. W minioną niedzielę do integracyjnej zabawy przystąpiło siedem rodzin. Atmosfera była rodzinno-koleżeńska, a jedyne co się nie udało, to pogoda. W związku z nią impreza odbyła się w hali zamiast na orliku.

Choć wynik w niedzielnym turnieju nie był najważniejszy to trzeba faktografię sportową odnotować. Turniej wygrali Lewandowscy – Gajewscy przed Lewandowskimi Baboszewo i Cackowskimi. Pozostałe miejsca zajęli kolejno: Senkowscy, Rybaccy – Karwowscy, Konwerscy – Kretkiewicz, Charzyńscy – Obrębscy.

Drużyną 15-lecia zostali Lewandowscy Baboszewo. Najlepszy strzelcem turnieju został Kamil Gajewski (Lewandowscy- Gajewscy), a najlepszym bramkarzem wybrano jego kolegę z drużyny - Łukasza Lewandowski. Najmłodszym zawodnikiem był Kajetan Rybacki, najstarszym Grzegorz Lewandowski, a turniej sędziował Cezary Ossowski. (r)

foto: Marta Olechowicz

Rodzinna piłka po raz piętnasty komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się