:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C mgła

Rodzinnie u Myszki Miki w Raciążu

Niepubliczne przedszkole Akademia Myszki Miki w Raciążu zorganizowało 28 maja rodzinny festyn, na którym niespodziankom nie było końca.

Dzieci przygotowały program artystyczny słowno-muzyczny dla rodziców, o tym jak mama i tata się poznali i pokochali. Dziękowali rodzicom za miłość, opiekę, troskę, uśmiech, czytanie bajek, dobroć, rozmowy i za to że są. Na zakończenie wręczyli im wazoniki z zaczarowanym kolorowym piaskiem.

Organizatorzy przygotowali dla dzieci wiele atrakcji: wielka zjeżdżalnia, piracki statek, poczęstunek, grill, wata cukrowa, konkursy i zabawy.

Ale największą niespodzianką dla najmłodszych był występ ich rodziców. Rodzice wcielili się w role aktorów i wystawili „Rzepkę” Juliana Tuwima, przygotowując się bardzo profesjonalnie; stroje, rekwizyty, dobra gra aktorska i umiejętności taneczne. Radość dzieci podczas występu rodziców - bezcenna.

tekst i foto: Katarzyna Kołodziejczyk

Rodzinnie u Myszki Miki w Raciążu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się