:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C pochmurno z przejaśnieniami

Rodzinnie w Gralewie

W niedzielę, 10 czerwca, w Gralewie (gm. Raciąż) odbył się piknik rodzinny, który był skierowany głównie do najmłodszych z okazji Dnia Dziecka ale również do ich rodziców z okazji minionego Dnia Matki oraz zbliżającego się Dnia Ojca.

Impreza została uroczyście otwarta przez dyrektora szkoły Krzysztofa Borkowskiego oraz organizatorki czyli przedstawicielki rady rodziców, które życzyły miłych wrażeń uczestnikom pikniku. Na scenie pojawili się uczniowie szkoły w Gralewie, którzy zaprezentowali występy taneczne oraz wokalne. Odbyło się też  uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym (o temacie antyalkoholowym), w konkursie na najlepsze ciasto oraz drużynom, które brały udział w meczu piłki nożnej. Ponadto na najmłodszych czekały atrakcje m.in.: dmuchańce, wspinaczka, malowanie twarzy, pokaz jednostki strzeleckiej oraz przeciąganie liny. Strażacy dbali o samopoczucie uczestników lejąc wodę dla ochłody, a w symulatorze dachowania mogliśmy przekonać się co dzieje się z człowiekiem podczas wypadku. Pieniądze, które zostały zebrane m.in. ze sprzedaży ciasta oraz kiełbasek zostaną przeznaczone na zakup sceny dla szkoły. Dalszą zabawę umilał uczestnikom zespół muzyczny. Dodatkowo w imprezie udział wzięli: Jednostka Strzelecka 1006 z Płońska, jednostki OSP: Szapsk, Kaczorowy, Bogucin, Dobrska Kolonia i motocykliści z klubu Cavalcade z Raciąża.

tekst i foto: Marta Olechowicz

Rodzinnie w Gralewie komentarze opinie

  • Jacek - niezalogowany 2018-06-11 18:22:34

    Bardzo fajna imprezka, polecam Jacek.

Dodajesz jako: Zaloguj się