:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Rozkopią Sochocin

inwestycje, Rozkopią Sochocin - zdjęcie, fotografia

Gminny Zakład Komunalny w Sochocinie (należąca do gminy spółka) rozstrzygnął przetarg na budowę sieci kanalizacji sanitarnej w Sochocinie.

Spośród trzech ofert wybrano ofertę firmy PLAST-BUD z Ciechanowa, która ma wybudować kanalizację w Sochocinie za ponad 5,7 mln zł. Dodajmy, że najwyższa oferta w przetargu opiewała na ponad 8 mln zł.

Jak już informowaliśmy, inwestycja obejmuje budowę sieci kanalizacji sanitarnej o długości 7,3 km i są to ulice: Płońska, Ciechanowska, Wojska Polskiego, Zakościelna, Kościelna, Żeromskiego, Wolności, Pułaskiego, Akacjowa, Polna, Kościuszki i Sosnowa. Na budowę kanalizacji i na rozbudowę oraz modernizację gminnej oczyszczalni ścieków w Kondrajcu, gmina Sochocin otrzymała dofinansowanie w kwocie ponad 5 milionów złotych. Całkowita wartość projektu jest szacowana na blisko 9,9 mln złotych.

Planowana sieć kanalizacyjna będzie stanowić przedłużenie obecnej sieci, będzie się mogło do niej  przyłączyć 466 użytkowników. W przypadku modernizacji oczyszczalni ścieków zostanie ogłoszony odrębny przetarg. (ko)

foto: zbiory UG Sochocin

Rozkopią Sochocin komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się