:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Ruszają wykłady UTW w Raciążu

Kiedy: 2018-09-14 , godzina: 15:00 | Gdzie: MCKSiR Raciąż

zaproszenia, Ruszają wykłady Raciążu - zdjęcie, fotografia

W piątek, 14 września odbędą się dwa pierwsze wykłady w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Raciążu.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15 w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ulicy Parkowej w Raciążu. Seniorzy będą mogli wysłuchać wykładów „Zagrożenie zakupowe” oraz w zakresie treningu technik pamięci „Myśl, czytaj, pamiętaj”.

Jak już informowaliśmy - Stowarzyszenie Seniorów Emerytów i Rencistów w Raciążu - przy współpracy z Miejskim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji im. Ryszarda Kaczorowskiego w Raciążu oraz miastem Raciąż - pozyskało na utworzenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku dofinansowanie - ponad 35 tys. zł. Wkład własny zapewniło miasto Raciąż, a MCKSiR - jako partner projektu zapewnia wkład rzeczowy i osobowy. Całkowita wartość zadania to 75 tys. zł.

W ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku seniorzy z Raciąża uczestniczą też w różnych zajęciach (m.in. kulinarne, komputerowe, wokalne, ruchowo-rekreacyjne, rękodzielnicze, teatralne). (ko)

foto: archiwum

Ruszają wykłady UTW w Raciążu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się