:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C bezchmurnie

Ruszy przebudowa dróg

samorząd, Ruszy przebudowa dróg - zdjęcie, fotografia

W czwartek, 8 marca w Urzędzie Gminy w Czerwińsku podpisano umowę z wykonawcą, który przebuduje ulicę Kościuszki w Czerwińsku i wykona III etap przebudowy drogi Garwolewo - Osiek.

W przypadku ulicy Kościuszki chodzi o odcinek niespełna 700 m, z czego na ok. 400 metrach wymieniona zostanie nawierzchnia a na pozostałej części wylany zostanie nowy asfalt. Zakres prac obejmuje również budowę poboczy i zjazdów, odwodnienia. Koszt tego odcinka to ponad 278 tys. zł.

Kolejny etap przebudowy drogi Garwolewo - Osiek obejmuje 800 m, a w zakres prac wchodzą: nawierzchnia asfaltowa, zjazdy, odwodnienie. Koszt tego odcinka to ponad 577 tys. zł.

Prace wykona firma Infrastruktura - Bud z Warszawy. Inwestycja zostanie sfinansowana ze środków własnych gminy.

Przetarg na przebudowę ulic: Cmentarnej, Miejskiej i Królowej Jadwigi w Czerwińsku wygrała firma PBDiMz Mińska Mazowieckiego z ofertą wysokości blisko 349 tys. zł. Gmina przekazała plac budowy ostatniego dnia lutego. (ko)

foto: zbiory UG Czerwińsk

Ruszy przebudowa dróg komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się