:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Sekretarzem w Baboszewie - Wojciech Wolder

samorząd, Sekretarzem Baboszewie Wojciech Wolder - zdjęcie, fotografia
Gazeta plonszczak.pl 29/04/2019 14:02

Wiadomo już kto będzie sekretarzem gminy Baboszewo. Wójt Bogdan Pietruszewski w piątek, 26 kwietnia zaakceptował decyzję komisji konkursowej.

Termin składania ofert minął 15 kwietnia. Zgłosił się tylko jeden kandydat - Wojciech Wolder, pracownik Urzędu Gminy w Baboszewie. Komisja konkursowa zaakceptowała jego kandydaturę.

W piątek, 26 kwietnia wójt Bogdan Pietruszewski powołał (z dniem 1 maja) Wojciecha Woldera na stanowisko sekretarza. (ko)

foto: archiwum

Reklama

Sekretarzem w Baboszewie - Wojciech Wolder komentarze opinie

  • gość 2019-04-29 19:29:53

    Błahahahaha

  • gość 2019-04-29 20:02:25

    Tylko jeden kandydat bo nikt tam nie chce pracować teraz bendzie się działo ze smieciami nie mógł sobie poradzić a co dopiero stanowisko sekretarz sama elita masakra

  • Gość - niezalogowany 2019-04-29 21:07:35

    Ha ha ha...brak słów

  • Gość - niezalogowany 2019-04-29 21:23:58

    Naucz się najpierw pisać poprawnie po polsku i dopiero komentuj

  • Gość - niezalogowany 2019-04-29 22:05:05

    I jak tu żyć pytam?

  • Gość - niezalogowany 2019-04-30 08:59:29

    Fajnie się pisze jako Anonm Powodzenia Panu życzę. A może już czas żeby zacząć wychowywać następcę wtedy możnaby realizować jakieś wizję ?

  • Gość - niezalogowany 2019-04-30 11:15:04

    Najlepiej to tylko narzekać. A może Ci co tu tak krytykują sami się zgłoszą i porządzą trochę.Wtedy zobaczymy co potrafią?!....

  • Gość - niezalogowany 2019-04-30 12:33:59

    Ludzie więcej wiary, a mniej hejtu, co z wami? Widać od razu że zazdrość przez niektórych przemawia, zamiast krytykować innych, spójrzcie na siebie jacy jesteście wspaniali, co widać niestety po komentarzach. Brawo! Szkoda słów jakie zakłamanie i obłuda wśród społeczeństwa,naprawdę. A ja gratuluję Panie Wojciechu i trzymam kciuki.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-30 15:06:55

    Brawo, nareszcie ktoś napisał coś sensownego.A cały ten hejt to pewnie sprawka zwolenników poprzedniego " wspaniałego " wójta...., że nie powiem inaczej

  • Gość - niezalogowany 2019-04-30 17:45:46

    gratulacje:-)

  • Gość - niezalogowany 2019-04-30 18:59:23

    Myślę, że czas pokaże jakim będzie sekretarzem. Ci, co z nim pracują wiedzą, że jest niemerytorycznym gadułą. Poczytajcie jego pisma, decyzje, uchwały. No i dziwnąa sprawa, że jako jedyny złożył ofertę. W poprzednim naborze było 10 chętnych. Hm? Jakiś układzik?

  • Gość - niezalogowany 2019-04-30 21:07:38

    A za poprzedniego wójta nie było ukladzikow?????.... śmiechu warte:)))))))))

  • Gość - niezalogowany 2019-05-01 19:23:35

    Gratuluję, życzę powodzenia

  • gość 2019-05-01 20:36:26

    Przy poprzednim wójcie obecny nie jest wart nawet postać

  • Gość - niezalogowany 2019-05-01 21:44:39

    Gratuluję awansu. Panie Wojtku życzę powodzenia i sukcesów

  • gość 2019-05-02 14:45:06

    Panie Wojtku życzymy sukcesów, a pani już dziękujemy za komentarze...

  • gość 2019-05-02 21:40:55

    Wojtek - nie przejmuj się tymi komentarzami, to zazdrość przez nich przemawia bo społeczeństwo Baboszewa powiedziało im NIE. Wierzę że Ciebie.

  • gość 2019-05-12 13:06:27

    odnosze wrazenie ze ze niektore osoby maja w posady w gminie z dziada i pradziada rodzinne klany niczym w szlacheckiej Polsce dziwny byl ten konkurs zeby tylko jeden kandydat sie zglosil coz pewnie zainteresowani uznali ze szkoda zachodu na pocieszenie dodam - niestety tak jest w wiekszosci urzedow w calym kraju jesli chodzi o "nabór"

Dodajesz jako: |