:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C bezchmurnie

Spot już gotowy!

Spot profilaktyczny, w którym wystąpili płońscy policjanci został ukończony. Jego pomysłodawcą, o czym informowaliśmy, jest 16-letni Antek Bajer z Baboszewa, który ma już przygotowane kolejne scenariusze.

Antek Bajer, 16-latek z Baboszewa, swoją przygodę ze zdjęciami i filmami rozpoczął 3 lata temu. Właśnie tej pasji poświęca swój wolny czas. Dotychczas  zrealizował około 50 filmów w postaci relacji z różnych imprez, spotów i wywiadów na potrzeby lokalnej, gminnej telewizji internetowej. Pierwszy spot stworzył pod koniec klasy I gimnazjum, kiedy w jego szkole ogłoszony został konkurs na spot profilaktyczny.

Na początku tego rok Antek  zwrócił się o pomoc w realizacji nowego projektu do Starostwa Powiatowego w Płońsku, Komendy Powiatowej Policji i płońskiego szpitala. Chciał stworzyć spot profilaktyczny, uświadamiający młodych ludzi o skutkach zażywania środków odurzających, który miałby większy zasięg, dotarł do szerszego grona odbiorców.

W jednej ze scen spotu profilaktycznego zagrali policjanci z Komisariatu Policji w Raciążu i Wydziału Kryminalnego płońskiej komendy. Mundurowi wcielili  się w samych siebie – policjantów zatrzymujących dealera narkotyków. 

Funkcjonariusze służyli też młodemu filmowcowi pomocą merytoryczną. Pomocy Antkowi udzielili również pracownicy MCK w Płońsku, płońskiego szpitala oraz Starostwa Powiatowego w Płońsku, które koordynowało całą produkcję. Współproducentem spotu było Miejskie Centrum Kultury w Płońsku.

Katarzyna Olszewska

spot: zbiory policji

Spot już gotowy! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się