25°C bezchmurnie

Srebro Adama Kowalskiego na mistrzostwach LZS

lekkoatletyka, Srebro Adama Kowalskiego mistrzostwach - zdjęcie, fotografia

Z jednym medalem wrócili reprezentanci MKS Durasan Płońsk z mistrzostw Polski zrzeszenia LZS, które w miniony weekend zostały rozegrane w Słubicach.

Srebrny medal zdobył Adam Kowalski w rzucie dyskiem. Wynik - 50.93 – podopiecznego Zbigniewa Wiśniewskiego jest nowym rekordem klubu.
Dwukrotnie reprezentanci płońskiego klubu byli bardzo blisko podium. Czwarte miejsce w skoku w dal (5.42) zajęła Beata Faderewska, a takie samo miejsce zajął Damian Trzaska, który w biegu na 100 metrów osiągnął czas 11.02.
Pozostałe miejsca: 5. Damian Trzaska - 200 m (22.21), 5. Maria Olszewska - trójskok (10.13), 5. Sztafeta 4x100 (Wiktor Mateńko, Bartosz Ciarka, Adrian Małecki, Dominik Lisicki) – 44.73, 6. Łukasz Przybylski - trójskok (12.44), 7. Dominik Lisicki - 400 m ppł. (59.70), 7. Łukasz Przybylski – skok w dal (6.32), 8. Adrian Małecki - 400 m (51.57), 8. Adam Kacprzak – skok w dal (6.28), 10. Beata Faderewska - 100 m ppł (16.26), 12. Adam Kowalski – pchnięcie kulą 6 (14.01), 14. Adam Kwiatkowski – skok w dal (5.76), 23. Wiktor Mateńko - 100 m (11.93),  26. Bartosz Ciarka - 100 m (12.15), 35. Adam Kwiatkowski - 200 m (24.75).
Trenerami reprezentacji MKS Durasan Płońsk na mistrzostwa LZS byli: Zbigniew Wiśniewski,  Zbigniew Majewski, Marcin Zaborowski, Piotr Kozera. (ak)