:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C mgła

Strażackie dni w pigułce

straż w akcji, Strażackie pigułce - zdjęcie, fotografia

Spłonął domek

W poniedziałek, 7 maja strażacy gasili pożar w Chociszewie w gm. Czerwińsk, gdzie zapalił się domek letniskowy. Domek spłonął. Przyczyną pożaru było prawdopodobnie podpalenie.

Płonęły auta

We wtorek, 8 maja straż pożarna interweniowała na ul. Kwiatowej w Płońsku. Wskutek zwarcia instalacji zapalił się ford focus. Gdy strażacy przyjechali na miejsce, całe auto było już w ogniu; pojazd uległ zniszczeniu.

Dzień później na ul. Żeromskiego w Sochocinie zapalił się polonez caro. Zniszczeniu uległ przedział silnika. Przyczyną było zwarcie instalacji elektrycznej.

Ścięli konary

W środę, 9 maja strażaków wezwano na ulicę Pułtuską w Płońsku, gdzie drzewa opierały się o ściany budynku, przeznaczonego do rozbiórki, spychając cegły w jednej ze ścian. Strażacy ścięli konary drzew.

Gałęzie, słoma i trawa

W środę, 9 maja strażacy gasili pożar w Skarżynie (gm. Płońsk). Zapaliła się słoma na pogorzelisku. Przyczyną pożaru było prawdopodobnie podpalenie.

Dzień później w Michalinku (gm. Płońsk) paliła się sucha trawa na nieużytkach. Przyczyną było zaprószenie ognia.

W sobotę, 12 maja strażacy zostali wezwani do Kroczewa w gm. Załuski. Paliły się tam gałęzie na polu. Pożar szybko ugaszono. (ko)

foto: zbiory OSP Nowe Wrońska


Strażackie dni w pigułce komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się