:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C bezchmurnie

Strażackie dni w pigułce

straż w akcji, Strażackie pigułce - zdjęcie, fotografia

Nadal groźnie na polach

W czwartek, 2 sierpnia strażacy z OSP Raciąż i Kaczorowy interweniowali w Kossobudach w gm. Raciąż. Palił się kombajn zbożowy, przyczyną zdarzenia było zwarcie instalacji w maszynie. Zniszczeniu uległ przedział silnika.  

W sobotę, 4 sierpnia strażacy z PSP Płońsk i OSP Nowe Wrońska gasili pożar w Raźniewie w gm. Płońsk. Wskutek zwarcie instalacji zapalił się kombajn, zniszczeniu uległ przedział silnika.

W poniedziałek, 6 sierpnia strażaków wezwano do Szerominka w gm. Płońsk. Wskutek zwarcia instalacji zapalił się ciągnik na polu. Zniszczeniu uległ przedział silnika.

Płonęło auto

W sobotę, 4 sierpnia strażacy z OSP Nowe Miasto gasili pożar w Nowym Mieście Folwarku. Paliło się bmw na gruntowej drodze. Przyczyny pożaru nie ustalono. Auto spłonęło doszczętnie.

Niewybuch na polu

W poniedziałek, 30 lipca straż pożarna wezwano do Nowego Boguszyna w gm. Czerwińsk, gdzie na polu znaleziono niewybuch. Strażacy zabezpieczyli miejsce do czasu przyjazdu policji.

Skrzynka w prokuraturze

We wtorek, 31 lipca strażacy interweniowali w budynku płońskiej prokuratury przy ul. Płockiej. Wskutek zwarcia instalacji elektrycznej zapaliła się skrzynka rozdzielcza prądu. (ko)

foto: zbiory OSP Nowe Miasto


Strażackie dni w pigułce komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się