:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Strażackie dni w pigułce

pożary, Strażackie pigułce - zdjęcie, fotografia

Płonął gospodarczy

W poniedziałek, 6 sierpnia, strażacy przez ponad dwie godziny gasili ogień w Koziebrodach w gm. Raciąż. Zapalił się murowany budynek gospodarczy, a pożar zagrażał budynkowi mieszkalnemu. Przyczyny pożaru nie ustalono, zniszczeniu uległ budynek gospodarczy i ocieplenie domu. W akcji ratowniczej uczestniczyli strażacy z PSP Płońsk oraz jednostki OSP: Raciąż, Kaczorowy, Unieck i Koziebrody.

Trawa, słoma i ściernisko

W poniedziałek, 6 sierpnia strażacy z OSP Kroczewo gasili pożar trawy w Zdunowie w gm. Załuski. Przyczyną zdarzenia było zaprószenie ognia. W środę, 8 sierpnia paliła się trawa w Dłutowie w gm. Naruszewo. Pożar gasili strażacy z OSP w Naruszewie.

W piątek, 10 sierpnia strażacy gasili pożar ścierniska przy ulicy Podmiejskiej w Płońsku. W niedzielę, 12 sierpnia strażaków wezwano do Naborówca w gm. Załuski, gdzie od słupa energetycznego zapaliło się 0,5 ha słomy i ścierniska. Pożar częściowo ugasił właściciel. Na miejsce przyjechali strażacy z PSP Płońsk oraz jednostki OSP Nowe Wrońska i Naruszewo. Tego samego dnia przy ulicy Postępu Rolniczego w Płońsku od niedopałka papierosa zapaliła się trawa i drzewo.

Sadze w kominie

We wtorek, 7 sierpnia strażaków wezwano do Niedarzyna w gm. Baboszewo, gdzie w jednym z domów zapaliły się sadze w kominie. Strażacy z OSP Niedarzyn zasypali sadze piaskiem. (ko)

foto: zbiory OSP Raciąż


Strażackie dni w pigułce komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się