:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe, przelotne opady deszczu

Strażackie interwencje w pigułce

straż w akcji, Strażackie interwencje pigułce - zdjęcie, fotografia

Płonęły auta

We wtorek, 29 maja strażacy interweniowali w Naruszewie, gdzie na parkingu zapalił się ford. Przyczyną zdarzenia było zwarcie instalacji elektrycznej.

W nocy z niedzieli na poniedziałek (3 na 4 czerwca) straż pożarną wezwano do Polesia w gm. Baboszewo, gdzie na siódemce zapalił się peugeot. Pożar gaśnicą ugasił właściciel przed przyjazdem straży. Przyczyną było zwarcie instalacji elektrycznej.

W obydwu przypadkach nikomu nic się nie stało.

Otworzyli drzwi

W piątek, 1 czerwca strażacy interweniowali przy ulicy Grunwaldzkiej w Płońsku. W mieszkaniu na poddaszu był uszkodzony zamek drzwi wejściowych. W środku był awanturujący się mężczyzna i kobieta, która wzywała pomocy. Policjanci weszli do mieszkania po drabinie i wyprowadzili mężczyznę, a strażacy otworzyli drzwi.

Płonęła trawa

W piątek, 1 czerwca strażacy gasili pożar w Pomianowie w gm. Dzierzążnia, gdzie zapaliła się sucha trawa. Tego samego dnia trawa paliła się również w Baboszewie.

Płonął olej

W sobotę, 2 czerwca straż pożarna interweniowała  przy ul. Leśnej w Sochocinie. W jednym z budynków zapalił się olej na patelni, stojącej na kuchence. Właścicielka doznała oparzenia przedramienia, strażacy udzielili jej pomocy, schłodzili oparzenie i wezwali karetkę pogotowia. Zniszczeniu uległa kuchenka gazowa i okap.

Zapadła się jezdnia

W niedzielę, 3 czerwca strażaków wezwano na ulicę Młodzieżową w Płońsku, gdzie zapadła się jezdnia na powierzchni ok. 2 mkw. Strażacy zabezpieczyli miejsce taśmą ostrzegawczą a o zdarzeniu poinformowano płoński ratusz. (ko)

foto: archiwum


Strażackie interwencje w pigułce komentarze opinie

  • gość 2018-06-04 22:27:42

    Co do płonącego Oleju To dziękujemy Jednostce OSP Sochocin za szybką interwencję i profesjonalną pomoc medyczną oraz wsparcie i Profesionaną akcje. Dziękujemy również Jednostkom z Płońska i Drożdzyna

Dodajesz jako: Zaloguj się