:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe opady deszczu

Świetny występ Nikoli i Bartka w polsatowskim World of Dance

Wspaniale w „World of Dance”, na antenie Polsatu, zaprezentowała się nasza para taneczna. Show naszych tancerzy Nikoli Bilińskiej i Bartka Hassa został znakomicie oceniony przez jury i para zakwalifikowała się do kolejnego etapu.

„World of Dance” to międzynarodowy program telewizyjny typu Talent Show. Zadebiutował w maju w roku 2017 na antenie amerykańskiej telewizji, a matką chrzestną tego show jest Jennifer Lopez aktorka, tancerka i piosenkarka. W Polsce nadawany jest od 14 września, w telewizji Polsat. Według jednego z jurorów to taneczne igrzyska olimpijskie, w których rywalizują nie tylko tancerze z Polski ale i z całego świata. Nowe taneczne show  rozgrywane jest w trzech kategoriach: juniorzy w wieku 8-18 lat (soliści i formacje do 20 osób), dorośli w wieku co najmniej 18 lat (1-4 tancerzy), formacje taneczne w wieku 18 lat i więcej (5-20 tancerzy). Występy oceniane są od 1 do 20 w pięciu kategoriach: całokształt, technika, choreografia, kreatywność, prezentacja a zawodnicy potrzebują minimum 80 punktów ze 100, aby dostać się do następnego etapu jakim są pojedynki. Na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 100 tysięcy dolarów i tytuł najlepszego tancerza na świecie. Prezentacje podczas przesłuchań ocenia jury w składzie: Rafał Roofi Kamiński, który stworzył niepowtarzalny styl mistrzowskiej grupy Fair Play Crew, Edyta Herbuś finalistka tanecznej Eurowizji oraz Michał Malitowski mistrz stylu latino.
W piątkowy wieczór, 21 września, mogliśmy podziwiać taneczne show naszych tancerzy Nikoli Bilińskiej i Bartka Hassa. Para reprezentuje klub Dance Team Wrocław i trenuje w płońskim MCK pod kierunkiem Vladimira Sharapova. Jury występy młodziutkich tancerzy oceniło na 86,3 pkt. A wypowiedzi jurorów po występie i oceny mówią same za siebie.
Rafał Roofi Kamiński: „Zdumiewające dla mnie osobiście jest to jak dzieciaki w wieku 10 i 11 lat potrafią się zachowywać i ruszać jak dorośli zawodowi tancerze” - ocena 89.
Michał Malitowski: „Bardzo podoba mi się to, że tak solidny basic zobaczyłem, Nikola naprawdę pełna profeska” - ocena 83.
Edyta Herbuś: „Perfekcyjne akcje cha cha, czyli rytm, świetna akcja w biodrach, bardzo rytmiczne stopy, kolana, to było po prostu cudne. Wróżę wam bardzo, bardzo świetlaną przyszłość taneczną” - ocena 87.

tekst i foto: Katarzyna Kołodziejczyk

Świetny występ Nikoli i Bartka w polsatowskim World of Dance komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się