:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C mgła

Tragedia na Klonowej - prokuratura czeka na wyniki sekcji

kryminalne, Tragedia Klonowej prokuratura czeka wyniki sekcji - zdjęcie, fotografia

Jak już informowaliśmy, w środę, 8 sierpnia w jednym z mieszkań na ulicy Klonowej w Płońsku ujawniono zwłoki 51-letniego mężczyzny. W tym samym budynku znaleziono również drugiego mężczyznę, poranionego nożem.  

Płońska prokuratura wszczęła śledztwo - w kierunku śmiertelnego pobicia 51-letniego mieszkańca Płońska. Sekcja zwłok, mająca odpowiedzieć na pytanie, jaka była przyczyna zgonu, została zaplanowana na piątek, 10 sierpnia.

Jak poinformowała w czwartek, 9 sierpnia, szefowa Prokuratury Rejonowej w Płońsku, Ewa Ambroziak, 51-latek miał liczne obrażenia, wskazujące na ciężkie pobicie.

- W tym samym budynku znaleziono drugiego mężczyznę, poranionego nożem. Był to 45-letni mieszkaniec Płońska. Mężczyzna został przewieziony do szpitala – podaje prokurator Ambroziak, dodając, że obydwa przypadki mają ze sobą związek, sprawcy mieli przyjść najpierw do młodszego z mężczyzn, a potem do 51-latka.

Zatrzymanym w tej sprawie dwóm osobom nie przedstawiono jeszcze zarzutów. (ko)

foto: archiwum

Tragedia na Klonowej - prokuratura czeka na wyniki sekcji komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się