:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C zamglenie

Tragiczny wypadek w Miączynku

wypadki, Tragiczny wypadek Miączynku - zdjęcie, fotografia

W piątek, 12 października wieczorem na krajowej 62-ce w Miączynku (gm. Czerwińsk) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Zginął 31-letni motocyklista.

Zdarzenie miało miejsce po godzinie 19.

- 31-letni mężczyzna, mieszkaniec Łomianek, jadąc motocyklem marki honda uderzył w poruszający się przed nim, w tym samym kierunku ciągnik rolniczy ursus, do którego dopięta była tzw. deszczownia – informuje rzecznik prasowy płońskiej policji, Kinga Drężek-Zmysłowska. - Motocyklista zginął na miejscu. Kierowcy ciągnika, 45-letniemu obywatelowi Ukrainy nic się nie stało. Był trzeźwy.

W sprawie tego tragicznego zdarzenia prowadzone jest postępowanie, które ma wyjaśnić jego dokładne przyczyny i okoliczności. (ko)

foto: zbiory policji

Tragiczny wypadek w Miączynku komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 21:24:19

    przyjaciel z liceum :((((

  • Leszek - niezalogowany 2018-10-14 15:04:48

    Jego dusza jest już w niebie.

  • gość 2018-10-16 10:55:09

    Mogliby wprowadzić na odcinku DK62 od wyjazdu z Goławina do cmentarza w Chociszewie odcinkowy pomiar prędkości. Na prawie prostej drodze TIR-y pędzą grubo ponad 100 km/h. Zaraz za zakrętem, przy skręcie do sklepu w Miączynie, nie wydzielono odrębnego pasa do skrętu w lewo do wsi, a przecież codziennie skręca tam gimbus dowożący i przywożący dzieci do i ze szkoły. Ale w GDDKiA uważają, że za mało tam było jeszcze wypadków i ofiar śmiertelnych, by przebudowywać drogę.

Dodajesz jako: Zaloguj się