:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C bezchmurnie

Tragiczny wypadek

We wtorkowe popołudnie, 10 kwietnia do poważnego wypadku doszło tuż za wyjazdem z Płońska – na drodze wojewódzkiej do Nowego Miasta.

Kierujący oplem zafirą mężczyzna zjechał z drogi, auto uderzyło w drzewo. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Płocku przez pogotowie lotnicze. Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy i policjanci.

Niestety, mężczyzna zmarł.

 - Kierujący samochodem opel zafira, 27 letni mieszkaniec gminy Sochocin, na prostym odcinku drogi z nieustalonych do chwili obecnej przyczyn,  stracił panowanie nad pojazdem – informuje Grzegorz Osiński z KPP  w Płońsku. – Auto wjechało do przydrożnego rowu uderzając w skarpę a następnie w przydrożne drzewo. W wyniku tego zdarzenia, kierującego z obrażeniami, w stanie ciężkim przetransportowano lotniczym pogotowiem ratunkowym do szpitala w Płocku, gdzie po kilku godzinach mężczyzna  zmarł. Od kierującego pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

Przyczyny wypadku bada KPP w Płońsku. (ko)

tekst i foto: Katarzyna Olszewska

Tragiczny wypadek komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się