:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C rozproszone chmury

Trzeci z podejrzanych o rozbój zatrzymany

śledcze, Trzeci podejrzanych rozbój zatrzymany - zdjęcie, fotografia

Kilka dni temu policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, podejrzewanego o udział w rozboju, do którego doszło w lipcu, w okolicy Ciecierska (gm. Raciąż). 

Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy z KMP w Płocku. Wcześniej ukrywał się przed organami ścigania, często zmieniając miejsce swojego pobytu. Trafił do aresztu na  trzy miesiące.

Jak już informowaliśmy - pod koniec lipca br. w okolicy Ciecierska, napadnięty został 39-letni mieszkaniec gm. Raciąż. Trzej mężczyźni dotkliwie go pobili, a następnie zabrali  portfel z pieniędzmi i dokumentami. Zmusili też 39-latka do podania nr PIN do karty bankomatowej a potem  wypłacili z bankomatu pieniądze.

Policjanci z KP w  Raciążu kilka godzin po napadzie zatrzymali  dwóch mężczyzn, podejrzanych o jego dokonanie: 26-latka z gm. Raciąż i 27-latka z Płocka. Obaj decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani.  

Policjanci ustalili tożsamość trzeciego podejrzanego, którym okazał się 32-latek z Płocka.

- Mężczyzna ten ukrywał się przed organami ścigania, często zmieniając miejsce swojego pobytu – informuje rzecznik prasowy płońskiej policji, Kinga Drężek – Zmysłowska. - Miejscowi policjanci w tej sprawie współpracowali z funkcjonariuszami z KMP w Płocku, gdyż według ich ustaleń to na terenie pow. płockiego przebywał szukany przez nich mężczyzna. Dzięki sprawnej współpracy mundurowych kilka dni temu 32-latek wpadł w ręce płockich policjantów i został przekazany raciąskim funkcjonariuszom. Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Płońsku wobec zatrzymanego mężczyzny zastosował 3-miesięczny areszt. Grozi mu nawet do 12 lat więzienia. (ko)

foto: archiwum

Trzeci z podejrzanych o rozbój zatrzymany komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się