:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C rozproszone chmury

Tynk Pol, Nextnet i Oldboy Raciąż w finale

piłka nożna, Nextnet Oldboy Raciąż finale - zdjęcie, fotografia

W niedzielę, 8 lipca, rozegrano pierwszy turniej piłkarskiego Pucharu Lata. Do finału awans wywalczyli: Tynk Pol, Nextnet i Oldboy Raciąż.

W tegorocznej edycji Pucharu Lata – organizowanej przez halę sportową-widowiskową w Baboszewie - zagra dwanaście drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Każda z grup rozegra turniej, który wyłoni po trzy najlepsze drużyny, które zagrają we wrześniu w turnieju finałowym.

Pierwsza z grup zagrała w niedzielę, 8 lipca. Początkowa faza turnieju zwiastowała wyrównany przebieg walki o awans. Sytuacja w tabeli zmieniała się często. W drugiej części turnieju przede wszystkim bardzo dobrze spisał się Tynk Pol, który ostatecznie zajął pierwsze miejsce zaliczając cztery zwycięstwa i jedną porażkę. Trzyzespołową stawkę, która zagra w finałowym turnieju uzupełnił Nextnet i Oldboy Raciąż – drużyny te wygrały trzykrotnie, raz zremisowały i zaliczyły po jednej porażce.

Najlepszym strzelcem turnieju został zdobywca sześciu goli - Emil Wachol (Tynk Pol). (ak)

foto: zbiory organizatora

Klasyfikacja końcowa: 1. Tynk Pol – 12 pkt. (16:4); 2. Nextnet – 10 pkt. (8:7); 3. Oldboy Raciąż - 10 pkt. (8:3); 4. GUKS Orzeł Siedlin – 7 pkt. (7:14); 5. B& I Hydraulika Siłowa – 3 pkt. (7:10); 6. ADL Lewandowscy – 1 pkt. (5:13).

Tynk Pol, Nextnet i Oldboy Raciąż w finale komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się