:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C rozproszone chmury

Uroczyste pożegnanie w „Akademii ABCD"

W czwartek, 21 czerwca, w Niepublicznym Przedszkolu Integracyjnym „Akademia ABCD" w Szerominku odbyło się pożegnanie przedszkolaków z grupy „Motylki".

W uroczystości brało udział 21 dzieci, a rozpoczęła ją dyrektor placówki Anna Domańska, która opowiadała o przedszkolu jako miejscu przyjaznym dzieciom. Wspominane były chwilę spędzone z przedszkolakami oraz fakt, iż jest to pierwsza grupa od istnienia placówki która właśnie kończy edukację przedszkolną. Należy wspomnieć, że placówka działa również na rzecz dzieci niepełnosprawnych dzięki stowarzyszeniu „Podajmy sobie ręce”.

Pod bacznym okiem Teresy Szostak, Aleksandry Majewskiej, Katarzyny Aleksandrowskiej oraz Karoliny Ksybek dzieci zaśpiewały piosenki oraz zarecytowały wiersze dla rodziców, pracowników oraz zaproszonych gości. W imieniu rodziców zostały złożone życzenia dla dyrektor oraz pracowników za zaangażowanie w nauce ich dzieci, a przedszkolaki wręczyły kwiaty oraz prezenty.

Dyplomy oraz upominki, które zostały przygotowane również dla przedszkolaków przyniosły sporo radości, a prezentacja ze zdjęciami  m.in. z wycieczek oraz bali sprawiła, że nawet u najmłodszych pojawiły się łzy wzruszenia. Na zakończenie był słodki poczęstunek oraz tort.

tekst i foto: Marta Olechowicz

Uroczyste pożegnanie w „Akademii ABCD" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się