:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C pochmurno z przejaśnieniami

W MCK będzie strefa kibica!

piłka nożna, będzie strefa kibica! - zdjęcie, fotografia

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza do kibicowania polskiej  reprezentacji podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018. W płońskim MCK będzie bowiem kulturalna strefa kibica „Polsko, do boju!”.

Mecze będą wyświetlane na dwóch ekranach: w holu głównym MCK oraz na telebimie przed budynkiem. Jak informuje płońskie MCK – już na godzinę przed rozpoczęciem każdego meczu będą trwały przygotowania do kibicowania: malowanie  twarzy w barwy narodowe i wspólnie z cheerleaderkami i zespołami muzycznymi będzie można uczestniczyć w robieniu „kulturalnego hałasu”.

MCK w Płońsku podpisało umowę z TVP na publiczne odtwarzanie wszystkich meczów mundialu, ale placówka skoncentruje się na meczach polskiej  reprezentacji.

Kibicować Polakom w MCK będzie można: 19 czerwca (wtorek, godz. 17) Polska – Senegal; 24 czerwca (niedziela, godz. 20) Polska – Kolumbia oraz 28 czerwca (czwartek, godz. 16) Polska – Japonia. (ko)

foto: archiwum

W MCK będzie strefa kibica! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się