:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C pochmurno z przejaśnieniami

Warcaby, wybijanka, wilk i psy

W środę, 9 maja w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Jońcu odbył się XVI Międzyośrodkowy Turniej Gier Stolikowych z okazji 20-lecia powiatu płońskiego.

W turnieju, oprócz  reprezentantów jonieckiego ośrodka, uczestniczyła młodzież z placówek z Pułtuska, Płońska i Makowa Mazowieckiego.

Zawody odbywały się w trzech grach stolikowych: warcaby, wybijanka oraz wilk i psy. Najlepsi otrzymali dyplomy, medale oraz drobne upominki.

W warcabach i wybijance reprezentantka Jońca, Agnieszka Liberadzka zajęła trzecie miejsce, w wybijance Anna Derdaś, również z SOSW Joniec zajęła pierwsze miejsce.

W grze wilk i psy Michał Łączyński Z SOSW Joniec zajął drugie miejsce, a Konrad Pomianowski z tej placówki miejsce trzecie. W kategorii dziewcząt w tej samej grze przedstawicielki Jońca zajęły miejsca: drugie - Agnieszka Liberadzka, trzecie - Anna Derdaś. (ko)

foto: zbiory SOSW Joniec

Warcaby, wybijanka, wilk i psy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się