:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C słabe, przelotne opady deszczu

Wieczór poetycki w Baboszewie

Artykuły, Wieczór poetycki Baboszewie - zdjęcie, fotografia

W blasku świec
O tym, że warto przebywać jak najwięcej z bliskimi przekonali swoich gości uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. J. Wybickiego w Baboszewie, w piątek, 1 grudnia, na spotkaniu w kawiarence poetyckiej „Wena”.

Trzecie już spotkanie z tego cyklu, było idealną okazją do zbliżenia i zjednoczenia społeczności szkolnej oraz rodziców czy znajomych. Kameralna atmosfera przy blasku świec, nastrojowej muzyce, ale też słodkościach i napojach sprzyjała rozluźnieniu i naładowaniu akumulatorów po całym tygodniu zmagań z obowiązkami szkolnymi czy zawodowymi.

Zachęcający do czerpania jak najwięcej z tego, że jesteśmy razem, był też temat imprezy - „Kochaj świat, kochaj życie, carpe diem”. Artyści, którzy zaprezentowali się w czasie montażu słowno-muzycznego śpiewali i recytowali (m.in. utwory Wisławy Szymborskiej, Marka Grechuty czy Ryszarda Rynkowskiego) oraz przekonywali, że dzięki ludziom mamy siłę do działania, motywację, radość i spełnienie. Dlatego powinniśmy spotykać się i dobrze przeżywać wspólny czas.

Małgorzata Wielechowska

foto: Łukasz Wielechowski

Więcej zdjęć w Galerii

Wieczór poetycki w Baboszewie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się