:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C bezchmurnie

Wielkie ocieplanie

samorząd, Wielkie ocieplanie - zdjęcie, fotografia

W czwartek, 8 listopada w płońskim ratuszu burmistrz Płońska, Andrzej Pietrasik podpisał umowę z wykonawcą inwestycji, który zmodernizuje cztery miejskie obiekty.

Inwestycja dotyczy czterech budynków: przedszkola na ulicy Kolejowej oraz szkół podstawowych - nr 2, 3 i 4. W ramach prac przewidziana jest m.in. wymiana instalacji centralnego ogrzewania, instalacji elektrycznej, montaż fotowoltaiki, ocieplenie podłóg na gruncie, ocieplenie stropów, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, wymiana oświetlenia na energooszczędne.

Prace rozpoczną się w najbliższym czasie i potrwają do końca sierpnia przyszłego roku. Koszt tej inwestycji to blisko 6 mln zł, a pozyskane przez miasto dofinansowanie to 3,8 mln zł.

Przetarg na termomodernizację wygrało konsorcjum firm: lider - firma Urbi Projekt z Pułtuska oraz partnerzy: Comfort Therm z Wróblewa Osiedle i firma Mabo z Sierpca.

tekst i foto: Katarzyna Olszewska


Wielkie ocieplanie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się