:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C lekkie zachmurzenie

Zebrali dla Kacpra 8 tysięcy złotych

charytatywnie, Zebrali Kacpra tysięcy złotych - zdjęcie, fotografia

W niedzielę, 8 kwietnia młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy parafii św. Michała Archanioła w Płońsku kwestowała dla Kacpra. 11-letni chłopiec choruje na nowotwór. Udało się zebrać blisko 8 tys. zł.

- Podczas każdej mszy świętej w parafii św. Michała Archanioła płoński KSM wystawił dramę, którego tematem przewodnim było miłosierdzie – informuje prezes płońskiego KSM, Natalia Trojanowska. - Po mszach kwestowaliśmy na placu przed kościołem dla Kacperka. Jesteśmy niezwykle zadowoleni oraz dumni z naszych parafian! Mają wielkie serca. Akcja przebiegła pod czujnym okiem księdza Michała Fordubińskiego. Na pewno nie zaprzestaniemy pomocy Kacperkowi na tej akcji.

Podczas niedzielnej akcji zebrano blisko 8 tys. zł. Natalia dodaje, że jest to największa suma, jaką udało się dotychczas zebrać.

W styczniu u 11-letniego  Kacpra Gajewskiego z Płońska zdiagnozowano nowotwór mózgu. Potrzebne są pieniądze na jego leczenie. Chłopca można wesprzeć poprzez stronę www.pomagam.pl (ko)

foto: zbiory KSM Płońsk

Zebrali dla Kacpra 8 tysięcy złotych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się