:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C lekkie zachmurzenie

Zenek Martyniuk zaśpiewa w Czerwińsku

zaproszenia, Zenek Martyniuk zaśpiewa Czerwińsku - zdjęcie, fotografia

W świąteczną środę, 15 sierpnia, do Czerwińska w ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej zawita  festiwal disco polowania.

Wystąpią m.in.  DJ’s Set, Zespół Active, zespół Bayera, a gwiazdą wieczoru będzie zespół Akcent, czyli Zenek Martyniuk.

Impreza rozpocznie się  o godz. 17 na boisku szkolnym przy ul. Władysława Jagiełły. Występ gwiazdy wieczoru zaplanowano na godzinę 21.  (kk)

foto: archiwum

Zenek Martyniuk zaśpiewa w Czerwińsku komentarze opinie

 • gość 2018-08-11 21:43:18

  Panie Wójcie cieszymy się z ZENKA ale jako rodzice dzieci chodzących do Szkoły Podstawowej w Chociszewie cieszylibyśmy się lepiej żeby te pieniążki były przeznaczone na Szkołe dla naszych dzieci bo warunki jakie tam panują toalety i klasy i wszystko daje dużo do myślenia . Niech PAN odwiedzi inne szkoły np. w GMINIE Naruszewo i zobaczy jak wyglądają wtedy może PAN się zlituje nad naszymi dziećmi i ta szkoła. A BYŁ PAN UCZNIEM TEJ SZKOŁY GDZIE JAKIŚ SENTYMENT UCZUCIA !!!!1

 • gość 2018-08-12 08:07:57

  Po co tyle wydawać kasy. Niech pan Wójt wypowie się ile to kosztowało? Przyjedzie taki wielki muzyk puści nagranie z płyty, poudaje przed publicznością ze niby On na żywo śpiewa i zgarnie kupę kasy. Podobno godzinny koncert Zenka Martyniuka kosztuje aż 25 tysięcy złotych.

 • gość 2018-08-12 09:41:55

  BRAWO

 • Gość - niezalogowany 2018-08-14 07:05:33

  Może nie wszyscy wiedzą, ale Dyrektor szkoły podjęła kroki, aby szkołę rozbudować, jednak taki obiekt to zabytek i bez zgody konserwatora zabytków nic nie da się zrobić. Więc w tym momencie same pieniądze nic nie zdziałają. Zgadzam się z przedmówcą, że w oświatę trzeba inwestować, ale w życie gminy również. Wszystko jest ważne. nie tylko szkoły, drogi czy rolnicy. Bez takich imprez znowu bedzie marazm, a przecież gminę powinno być widać, bo to przyciąga zainteresowanie i inwestorów.

 • gość 2018-08-14 08:23:00

  Super :)

 • Gość - niezalogowany 2018-08-14 15:54:19

  Są pieniądze na oświatę, i są pieniądze na imprezy. Czemu niby gmina ma zrezygnować z brania udziału w trasie polo tv gdy posiada fundusze na ten cel. Nigdy nie było nic mądrego robione w tej gminie. Nikomu nie dogodzi. Środki które będą wydane na ten kocert nie musiały by być przekazane szkole. Przecież mamy 4 osp. Zakład komunalny. Bibliotekę. Bardzo dobrze panie Marcinie. Robić z głowa jak do tej pory. Oby pan wygrał kolejne wybory bo to jest jak.narazie jeden ogarnięty wójt w naszej gminie. Powodzenia. P

 • gość 2018-08-16 08:17:46

  do wypowiedzi z 15.54 - mogę przybić piątkę, równowaga jest mile widziana. Wójt dba o rozwój gminy i trzeba to przyznać. A swoją drogą ciekawi mnie, czy ten, kto skrytykował pomysł nie był na tej imprezie, bo tłumy ludzi się pojawiły.

Dodajesz jako: Zaloguj się