:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C zamglenie

Zespół 2 plus 1 gwiazdą Parafialnego Festynu Rodzin

Kiedy: 2018-05-20 , godzina: 11:00 | Gdzie: kościół parafii św. Maksymiliana w Płońsku

zaproszenia, Zespół gwiazdą Parafialnego Festynu Rodzin - zdjęcie, fotografia

W niedzielę, 20 maja, przy kościele św. Maksymiliana w Płońsku odbędzie się 14. Parafialny Festyn Rodzin. A o godzinie 20 zagra na nim legendarna gwiazda muzyki rozrywkowej, zespół 2 plus 1.

Atrakcji (stoiska, porady, parady, prezentacje, zabawy dla dzieci) - jak zwykle - będzie co niemiara, a występy na scenie zaczną się już od godziny 11. Wystąpią: zespół Plastuś i SKB z SP 2, Skorp Dance Studio, schola Magnificat, zespół Codename The Garage, zespół Effatha, zespół Państwowej Szkoły Muzycznej, Szkoła Muzyki i Tańca Nutka, Ludowy Zespół Artystyczny „Płońsk”. Na scenie odbędzie się też festiwal przedszkolaków, pokaz taekwon-do czy pokaz tańca towarzyskiego klubu Start.

Całość zakończy oczywiście gwiazda wieczoru - zespół 2 plus 1 (godz. 20), losowanie nagród z lotegii (g. 21.30) i Apel Jasnogórski (g. 22).

Organizatorem festynu jest parafia św. Maksymiliana w Płońsku, a koncertu gwiazdy wieczoru - Miejskie Centrum Kultury w Płońsku.

foto: archiwum

Zespół 2 plus 1 gwiazdą Parafialnego Festynu Rodzin komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się